Wyniki IV kolejki KLO

Niedzielną kolejkę rozpoczął mecz Tunex- Bad Boys Kądzielno. Jeśli ktoś miał wytypować pewniaka to wskazałby na Tunex. Jakie było miłe zaskoczenie jak można było oglądać wyrównany mecz, który obfitował w szybkie wymiany piłki w obu ekipach. Po pierwszej połowie było 2-1 dla drużyny Janka Fajczaka. Druga odsłona spotkania była pod dyktando Jarka Urbańczyka i kolegów. Kądzielno groźnie atakowało i stwarzało sytuacje podbramkowe. Tunex po zdobyciu przewagi spokojnie zaliczył trzy punkty pozostając niepokonaną drużyną.

Drugi mecz Sensation – FC Radzikowo miał dać odpowiedź czy młodzi zawodnicy z Radzikowa podniosą się po sobotniej porażce z ORŁ. Zaczęli spotkanie od mocnego uderzenia zdobywając szybko dwie bramki. Po krótkiej chwili chaosu wśród piłkarzy Sensation, Jacek Chołys zdobył bramkę kontaktową i zawodnicy zaczęli stwarzać sytuacje podbramkowe. Szybkie wyrównanie i wypracowana dwubramkowa przewaga pozwoliła na kontrolowanie poczynań FC Radzikowa. Wynik wskazywałby na drastyczną przewagę Sensation, ale Mateuszowi Ciepuch i kolegom nie brakuje umiejętności, szybkości czy zgrania, lecz zwykłego doświadczenia. RC Radzikowo jeszcze pokaże, na co ich stać i reszta ligi musi poważnie traktować ambitnych beniaminków. Mecz zakończył się wynikiem 14-4.

CRiOB podbudowany pewnym zwycięstwem w III kolejce niespodziewanie miał problemy z składem i w ostatniej chwili stawili się Paweł Lenio z drużyną. ORŁ czekał cierpliwie i miał nadzieje na kolejne zwycięstwo. Mecz od samego początku był szybki i obfitował w sytuacje bramkowe. Trzeba zaznaczyć bardzo dobrą dyspozycje Marka Kuchciaka na bramce rybaków, dzięki jego niesamowitym paradom koledzy nabierali pewności siebie.Rybacy pokazali charakter i walczyli o każdą piłkę, co skutkowało skutecznymi strzałami na bramkę CRiOB. Czerwona kartka dla filaru masażystów osłabiła siłę drużyny i musieli uznać wyższość ORŁ. Ostatecznie Rybacy wygrali 9-2.

Na to spotkanie czekali wszyscy, pytań było dużo. Czy mistrz zdoła się zebrać? Kto zagra i czy dadzą radę rozpędzonym Heatsanom? Euro- Gips drużyna zebrana z znanych wszystkim zawodników ma problemy kadrowe, przełożyła dwa mecze z Bad Boys Kądzielno i Tunex. Bartez postawił na sprawdzony mistrzowski skład, który pokarze, co znaczy grać z aktualnym mistrzem. Heatsan ma dobry początek ligi i jest bardzo niebezpieczny w ataku. Mecz był zacięty i na początku napięcie sięgało zenitu. W konsekwencji zawodnik Heatsanu Mariusz Marciniak otrzymał czerwoną kartkę i za niesportowe zachowanie wobec sędziego pauzuje dwa mecze. Mimo osłabienia Heatsan zdołał wyjść na prowadzenie 3-2 ale nowy nabytek gipsiarzy strzelił dwie bramki i ostatecznie mistrzowie ligi wygrali 4-3.

Na ostatnim mecz stanęły dwie ekipy, które ostatnie mecze przegrały i chciały się zrehabilitować. FC Pilawa przeciwko Polmlekowi stawiła się w komplecie i wyszła mocno zmotywowana. Jarek Budzinski postawił mocne warunki mleczarzom i od początku atakował z kolegami zacięcie. Obie drużyny wymieniały się akcjami pod bramkami, lecz w tym spotkaniu FC Pilawa była skuteczniejsza i zasłużyła na trzy oczka.

Wyniki IV kolejki KLO

Tunex- Bad Boys Kadzielno 6-3

Urbańczyk 4,Kita 1, Dudek 1/Kołodziejski 2,Łomiański 1.

Sensation – FC Radzikowo 14-4

Maćkula 3, Chołys 4, Placha 4, Grajek 2, Rafałko 1/ Załoga 2, Ciepłuch 1, Gawroński 1.

CRiOB- ORŁ 2-9

Lenio 1, Kozicki 1/Kononowicz 1,Czerkawski 2, Cieśliczka 1,Borok 1,Danielak 1, Piwowarski 1.

Czerwona Kartka Paweł Lenio/ dwie żółte/ pauza 1 mecz.

Euro-Gips - Heatsan 4-3

Pieńkowski 2, Moroń 2/ Marciniak 1, Górski 1, Kaziuk 1,

Mariusz Marciniak czerwona / dwie żółte kartki/ pauza dwa mecze za niesportowe zachowanie.

FC Pilawa- Polmlek 9-6

Kubik G. x 4 , Prewęcki T. x 2 , Zakrzewski R., Początek P., Janicki D. x 1 - Siuciak A. x 3 , Niemczyk R.,Grabia M.,Dobrowolski R.x 1

WAŻNE !!!

ZALEGŁY MECZ SENSATION - CRiOB ZOSTANIE ROZEGRANE W ŚRODĘ NA ORLIKU W BUDZISTOWIE 19.30