Wyniki III kolejki KLO 2014/15

III kolejka KLO została rozegrana w sobotę 4 października na orliku w Radzikowie i Budzistowie.

Do pierwszego meczu stawiły się drużyny Polmleku i Heatsan. Mecz stał na dobrym poziomie i można było się spodziewać wyrównanej gry dwóch niepokonanych dotąd drużyn. Pierwsza odsłona meczu zakończyła się wynikiem 3-3, Heatsan drugą połowę zawsze ma lepszą i potwierdził, że jest dobrze przygotowany do walki o mistrza ligi. Polmlek rozgrywał szybkie piłki do przodu na Rafała Dobrowolskiego nie przynosiły skutku. Drużyna Tomka Pilarczyka odskoczyła na dwie bramki i na 10 minut przed końcem meczu zawodnik, Polmleku dostał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji opuścił mecz osłabiając drużynę. Mecz skończył się pewnym zwycięstwem Heatsanu 7-3.

Drugie spotkanie stało pod znakiem zapytania, Rybacy mając trudności kadrowe prosili o przełożenie meczu w ostatniej chwili. FC Radzikowo chciało grać w sobotę i czekało na swoich przeciwników na Orliku. Rybacy przystąpili do gry bez swojego bramkarza /czerwona kartka dwa mecze pauzy/.

Początek należał do Radzikowa, młodzi zawodnicy szybko objęli prowadzenie, ale pod koniec pierwszej połowy był remis 3-3. Można powiedzieć, że strzałem w dziesiątkę było przejście Kacpra Boroka z Darbo Hale do ORŁ. Doświadczony zawodnik był nie do przejścia i wyprowadzał szybkie piłki do Miłosza, Kędziora czy Kika. Zasługują na pochwałę bramki zdobyte przez Miłosza z wolnego/samo okienko od poprzeczki/ i piękne uderzenie Kika z lewej nogi z dwudziestu metrów. Ostatecznie młodzi zawodnicy FC Radzikowa przegrali z ORŁ 9-3.

Mecz Sensation – FC Pilawa rozegrany został w Budzistowie, Pilawa stanęła do spotkania w sześciu i dzielnie odpierała ataki przeciwników. Ciężko grać bez jednego zawodnika, lecz szybki zawodnik FC Pilawy Grzegorz Kubik sprawiał bardzo dużo problemów obronie Sensation. Mecz obfitował w mnóstwo sytuacji bramkowych i dzięki dobrej postawie Przemka Manendarczyka w bramce Manol i koledzy mogli strzelić tylko 11 goli. Spotkanie zakończyło się wynikiem 11-3. FC Pilawa pokazała, że nieważne ilu ma zawodników to trzeba przyjechać i grać, jest to szacunek dla przeciwnej drużyny. Godny przykład do naśladowania.

No i ostatnie spotkanie mecz na szczycie jak to określali Bad Boys Kądzielno i CRiOB. Dwie nowe ekipy, drużyny bez punktów i wielkie nadzieje piłkarzy na trzy punkty. Mecz przyjaźni jak określają kibice jak obserwują szanujące się ekipy na boisku. Po wyniku 9-5 ciężko było wskazać, kto zwyciężył, ale potwierdza się, że trzeba mieć zmiany, które trzymają szybkie tempo. Bad Boys grając bez zmienników przekonali się jak zabójczą bronią są szybkie kontry. CRiOB zdobywając przewagę na dwie bramki nie oddał prowadzenia i pewnie wygrał.