zamknij reklamę
0

TERMINARZ II KOLEJKI KLF 2017/2018 - 26.11.2017...

TERMINARZ  II  KOLEJKI KLF 2017/2018 - 26.11.2017 (SP6 RADZIKOWO)

II KOLEJKA KLF 26.11.2017 HALA RADZIKOWO 10:00 MEBLE MILAN - BAD BOYS KĄDZIELNO 10:50 PRIN - PŁOMIEŃ MYŚLINO 11:40 FC MAESTRO - EURO-GIPS 12:30 COLBERG - OK SERWIS-GLOBAL 13:20 LEMON - HUSARIA TYMIEŃ 14:10 PROVITAX - ORŁ-HEATSAN 15:00 TOP...

0

WYNIKI I KOLEJKI KLF 2017/2018

WYNIKI I KOLEJKI KLF 2017/2018

HUSARIA TYMIEŃ - EURO-GIPS 4 : 14 SKRZYPKOWIAK MATEUSZ X 2, HAŁUSZKA TOMASZ, BANASIAK TOMASZ X 1 - WOJCIECHOWSKI ANDRZEJ X 7 , KONARSKI SŁAWOMIR X 3, RYMARZ MARIUSZ X 2 ,MOLĘDA ARKADIUSZ, DUDZIAK ADAM X 1 MADREKLAMA - PŁOMIEŃ MYŚLINO 15 : 4 BRAŃSKI ARKADIUSZ X 4...

0

19.11 SP6 RUSZA KLF 2017/2018. TERMINARZ I KOLEJKI

19.11 SP6 RUSZA KLF 2017/2018. TERMINARZ I KOLEJKI

I KOLEJKA KLF NIEDZIELA 19.11.2017 HALA SP6 RADZIKOWO 11:00 HUSARIA TYMIEŃ - EURO-GIPS 11:50 MADREKLAMA - PŁOMIEŃ...

0

19.11 SP6 RUSZA KLF 2017/2018. TERMINARZ I KOLEJKI

19.11 SP6 RUSZA KLF 2017/2018. TERMINARZ I KOLEJKI

I KOLEJKA KLF NIEDZIELA 19.11.2017 HALA SP6 RADZIKOWO 11:00 HUSARIA TYMIEŃ - EURO-GIPS 11:50 MADREKLAMA - PŁOMIEŃ...

0

WYNIKI VII KOLEJKI KLO 2017/2018

WYNIKI VII KOLEJKI KLO 2017/2018

EURO-GIPS - BAD BOYS KĄDZIELNO 15 : 5 RYMARZ MARIUSZ X 10, MAŚLANY JACEK X 2, ZBYTNIK JAROSŁAW, DUDZIAK ADAM ,GRONKIEWICZ GRZEGORZ X 1...

0

WYNIK ZALEGŁEGO SPOTKANIA Z II KOLEKI

WYNIK ZALEGŁEGO SPOTKANIA  Z  II KOLEKI

ORŁ - HEATSAN 8 : 1 RUSZCZAK STANISŁAW X 3, SAWKA MATEUSZ X 2, WŁODYKA PAWEŁ, GOŚCINIAK PAWEŁ ,MOHR MACIEJ X 1 - KAZIUK MARCIN X1 ŻÓŁTA KARTKA - KARPIŃSKI MARCIN (ORŁ) , CHAŻYŃSKI MATEUSZ (HEATSAN)

0

TERMINARZ VII KOLEJKI KLO 2017/2018

TERMINARZ VII KOLEJKI KLO 2017/2018

TERMINARZ VII KOLEJKI KLO NIEDZIELA 29.10.20017 ORLIK RADZIKOWO 10:00 EURO-GIPS - BAD BOYS KĄDZIELNO 11:10 MADREKLAMA - ORŁ 12:20 TUNEX - BARBER & RAMS 13:30 HEATSAN : FC MAESTRO UWAGA! NIE MA MOŻLIWOŚCI ZMIANY GODZINY ROZGRYWANIA MECZU

0

Wyniki VI kolejki KLO 2017/2018

Wyniki VI kolejki KLO 2017/2018

TUNEX - EURO-GIPS 10 : 3 DOBROWOLSKI RAFAŁ X 6 ,URBAŃCZYK JAROSŁAW X 3, LENIO PAWEŁ X 1 - PROCNER MAREK X 2, DUDZIAK ADAM X 1 MADREKLAMA - HEATSAN 7 : 3 CHOŁYS JACEK X 3, PLACHA BARTOSZ X 2 , NIEDZIELSKI DANIEL , REWERS MIŁOSZ X 1 - CHAŻYŃSKI MATEUSZ , JAREMKO ADAM...

0

TERMINARZ VI KOLEJKI KLO 2017/2018 ORLIK BUDZISTOWO

TERMINARZ VI KOLEJKI KLO 2017/2018 ORLIK BUDZISTOWO

VI KOLEJKA KLO NIEDZIELA 22.10.2017 ORLIK BUDZISTOWO 10:00 EURO-GIPS - TUNEX 11:10 MADREKLAMA - HEATSAN 12:20 BAD BOYS KĄDZIELNO - FC MAESTRO 13:30 ORŁ - BARBER&RAMS

0

UWAGA! JUTRZEJSZA KOLEJKA ZOSTAJE ODWOŁANA!!

UWAGA! JUTRZEJSZA KOLEJKA ZOSTAJE  ODWOŁANA!!

UWAGA Z POWODU BRAKU SĘDZIEGO JUTRZEJSZE MECZE  CZYLI VI KOLEJKA (15 PAŹDZIERNIK) KLO 2017/2018 ZOSTAJE ODWOŁANA. MECZE Z VI KOLEJKI ZOSTANĄ ROZEGRANE W PÓŹNIEJSZYM TERMINIE

0

TERMINARZ VI KOLEJKI KLO 2017/2018

TERMINARZ VI KOLEJKI KLO 2017/2018

VI KOLEJKA KLO NIEDZIELA 15.10.2017 ORLIK RADZIKOWO 10:00 EURO-GIPS - TUNEX 11:10 MADREKLAMA - HEATSAN 12:20 ORŁ - BARBER&RAMS 13:30 BAD BOYS KĄDZIELNO - FC MAESTRO

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij