Prezes KSAPN zaprasza na XI edycję KLO 2014/2015

Prezes KSAPN zaprasza na XI  edycję KLO 2014/2015

Witam wszystkich uczestników i kibiców Kołobrzeskiej Ligi Orlika 2014/2015.

Mam przyjemność zaprosić wszystkich na pierwszą kolejkę KLO, przepraszam za opóźnienie i zamieszanie jakie towarzyszyło nam przy organizacji naszej ligi. Cały czas wyciągamy wnioski i uczymy się na błędach. Nasze miasto jest kurortem wypoczynkowym i z tego powodu musimy zaczynać w wrześniu rozgrywki. Większość pracuje w sezonie i siłą wyższa jest taki termin.

Liczba drużyn pozostała taka sama,choć zmian nie brakuje. Powstało kilka drużyn od nowa,niektóre zmieniły nazwę. Do zdobycia mistrzostwa aspirują wszyscy i proszę mi wierzyć każda ekipa się wzmocniła. Drużyny szybko zagospodarowały zawodników z mocnej ekipy HOLIDAY.

Witam nowe drużyny CRiOB, FC Radzikowo (zwycięzca I Turnieju Wieczornego) i Bad Boys Kądzielno. Mistrza KLO 2013/2014 Euro-Gips, Sensation/Darbo Hale/,Polmlek,Tunex (Mistrz Letniej Ligi Orlika), FC Pilawa (zwycięzca II Turnieju Wieczornego),Heatsan i ORŁ.

Mam szczególną prośbę o uszanowanie pracy sędziego, wiem i rozumiem że zawsze jest przed meczem rozmowa to tylko gra ,nie gramy o złote kalesony ale boisko wyzwala takie emocje i adrenalinę że ciężko zapanować. Jeszcze raz proszę o szacunek do zawodników i sędziego. Każde chamskie i wulgarne zachowanie do każdego uczestnika ligi będzie skutkowało automatycznym wydaleniu z ligi. Proszę mi wierzyć nikt nie chce sędziować naszej ligi. Płacimy dobrze sędziom, na pytanie o sędziowanie pada jedno stwierdzenie,, zakładówka? Nie dzięki wole dostać na lidze przez godzinę a nie przez 5 godzin u was''. Sędzia myli się, będą pomyłki i nie ma się co oszukiwać ale nikt nie robi tego celowo.

Liga wraca do Budzistowa, mam nadzieje że będzie taka sama atmosfera jak ostatnio na KLO i pozostawimy po sobie porządek na boisku. Zobowiązuje kapitanów do pozostawienia po sobie porządku na boisku. Proszę o pozbieranie po sobie butelek po wodzie.

Nagrody w KLO 2014/2015:

Każda drużyna otrzymuje puchar.

Miejsca I-III medale dla całej drużyny plus dla sponsora.

Najlepszy piłkarz,strzelec, obrońca, bramkarz, drużyna killerów, typer, osobowość ligi,drużyna fair play.

Każda drużyna może zgłosić trzech zawodników do turbo kozaka. Jest to kilka konkurencji piłkarskich, punktowanych odpowiednio i zawodnik który zdobędzie najwyższą ilość punktów zdobędzie nagrodę rzeczowa.

Życzę dużo goli,zwycięstw, niech omijają was kontuzje i zapraszam do gry w imieniu swoim i zarządu KSAPN.

Prezes KSAPN Krzysztof Maćkula.