X i XI kolejka KLF

X kolejka KLF

Euro-Gips, Global Gościno, Vimobilia, Lemon, Heatsan są pewni po X kolejce gry w pierwszej lidze. Sensation praktycznie jest pewne gry w pierwszej lidze po zwycięstwie nad ORŁ 2, ale trzeba grać do końca i czekać na wyniki konkurencji.

X kolejka można powiedzieć była pojedynkiem I z II ligą z wyjątkiem spotkania Global - Heatsan.

Global podejmował Heatsan i stawił się w komplecie. Większość zawodników z Gościna gra w Olimpie i zaraz po meczu udała się na pierwszy sparing. Ostrożna gra i wyczekiwanie na pomyłkę przeciwnika przyniosła wygraną. Po wyrównanym początku Heatsan stracił bramkę, wyrównał, ale to było za mało na pewnych siebie piłkarzy Globalu. Pewna wygrana pozwala poważnie myśleć o mistrzostwie.

Euro-Gips nie zwalnia tempa i z pewnymi trudnościami wygrał z FC Pilawa. FC Pilawa stanęła do spotkania w pięciu graczu i gdyby mieli zmiany to na pewno inaczej potoczyłby się ten mecz.

Aquatica Gorawino rozczarowuje w tym roku i kto szuka ich w górnej tabeli to jest zdziwiony czy to są punkty czy ilość meczy. Cztery oczka do tej kolejki było po niżej oczekiwań graczy i ostatnim gwizdkiem do odbicia się od dna była walka z Bad Boys Kądzielno. No i to był mecz, na który można było popatrzeć oraz zobaczyć dwie drużyny grające o każdy centymetr boiska. Zwycięsko wyszli z tej walki piłkarze z Gorawina i mają teraz zamiar grać o mistrza II ligi.

Sensation i ORŁ 2 dzielił tylko jeden punkt i wygrana dawała praktycznie zapewnienie gry w pierwszej lidze. Wyrównana gra i czekanie na pomyłkę z strony obu ekip nieoczekiwanie przyniósł bezbramkowy remis w pierwszej połowie. Druga odsłona przyniosła szybszą grę i po pierwszej kontrze Sensation zdobyło bramkę. Rybacy musieli atakować i mieli dużo sytuacji do zdobycia bramki, ale jak nie słupek to bramkarz wyciągał sety. Rybacy przegrali i mają teoretycznie szansę na I ligę, ale muszą wszystko wygrać oraz liczyć na korzystne wyniki innych spotkań.

XI kolejka KLF

Wiemy, kto już nie powalczy o mistrza pierwszej ligi. Sensation przegrywając z Vimobilią ma ciężką rundę rewanżową i nikłe szanse na jedynkę. Euro-Gips po ciężkim meczu z Heatsan zainkasował 3 oczka. Global namęczył się z Gorawinem i mobilizuje się na następny spotkanie.FC Radzikowo wygrywało, ale szybka mobilizacja ORŁ w ataku pozwoliła skompletować trzy punkty. Lemon poprawił bilans strzelonych bramek z Bad Boys Kądzielno i ma przed sobą pauzę a następnie czeka nas hit ligi LEMON – EUROGIPS! Każda bramka jest na wagę złota.

Mistrz może być tylko jeden i na pewno liczą się na dzień dzisiejszy: LEMON, GLOBAL, EUROGIPS i VIMOBILIA oraz przy dobrym układzie HEATSAN.

Wyniki X i XI kolejki

HEATSAN- GLOBAL 3-9