Wyniki VII kolejki KLO

Kołobrzeska Liga Orlika ma za sobą VII kolejkę i pomału wyłaniają się drużyny liczące się o walkę mistrza jesieni.

Można było przewidywać wyrównaną walkę piłkarzy z CRiOB i FC Radzikowo, tym bardziej, że Radzikowo chciało zdobyć pierwsze punkty w lidze. Początek meczu wskazywał, że rechabilitanci grający w pięciu na boisku będą mieć problemy z młodymi z Radzikowa, lecz po wyrównanej pierwszej połowie CRiOB zaczął przeważać i pewnie pokonał przeciwna drużyną.

Sensation może być pewne, że na nich każdy drużyna zbiera się w pełnym składzie i nie będzie łatwo zdobyć nawet punktu. Polmlek po efektownej wygranej w VI kolejce i skutecznej grze swojego snajpera miał okazję do sprawdzenia najlepszego bramkarza poprzedniej edycji ligi Krzysztofa Barszczewskiego. Łukasz Dobrowolski postanowił, że wreszcie pokona Krzyśka i słowa dotrzymał strzelając mu dwa gole. Sensation może pozwolić sobie na szybkie ataki dzięki dobrej grze w obronie Mariusza Dobrackiego, który czyścił większość piłek kierowanych do zawodników z Polmleku. Jacek Chołys wraz z kolegami strzelił 19 bramek tracąc cztery.

Heatsan podejmował Bad Boys Kądzielno i musiał się mocno namęczyć o trzy oczka. Po stracie Górala /kontuzja, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia/ wskoczył nowy zawodnik i przyczynił się do wygrania spotkania. Bad Boys gra super, lecz pechowo kończy tym samym schematem każdy mecz, przegrywa, wyrównuje, ma pod kontrola mecz i traci bramki pod koniec.

ORŁ – Tunex mecz jednej drużyny, rybacy nabierają rozpędu i mają apetyt na mistrza, pokazali że mają silną drużynę oraz nie straszna im żadna ekipa. Tunex ma druga porażkę z rzędu i musi się zmobilizować do następnego meczu, jeśli myśli o mistrzostwie. Trzy bramki zdobyte przez ORŁ to najmniejszy wymiar, jaki mogli wymierzyć przeciwnikom, oczywiście mecz był ładny i można powiedzieć oby takich spotkań jak najwięcej w KLO.

Ostatnie spotkanie było dla FC Pilawa było sprawdzianem czy można przyjść najmocniejszym składem i pokonać EuroGips.

Nikt nie wie jak Gipsiarze to robią, że nawet bez bramkarza i okrojonym składem można wygrać. Bartez krótko stwierdza że trzeba grać konsekwentnie i do końca. Każda drużyna może pozazdrościć doświadczenia tych zawodników z aktualnej mistrzowskiej ekipy. Pilawa gra szybką piłkę i tylko kwestia czasu jak zaczną zdobywać następne punkty.

WYNIKI:

TUNEX - ORŁ 1 : 3
URBAŃCZYK J. X 1 - SAWKA P., CIEŚLICZKA K. , GRABOWSKI P.

HEATSAN - BAD BOYS KĄDZIELNO 8 : 5
RYDZEŃSKI P. , ZAJĄC D. , STADNIK B. X 2, PILARCZYK T., JAGIELSKI B. X 1 - FILAROWSKI K. , BODO P. X 2 , KOŁODZIEJSKI D. X 1

EURO-GIPS - FC PILAWA 6 : 4
RYMARZ M. , MOROŃ P. X 2 , PIEŃKOWSKI R . , SŁOWIK Z. X 1 - KUBIK G.,CHAŻYŃSKI M., JANICKI D. ,HUMENIUK K. X 1

POLMLEK - SENSATION 4 : 19
DOBROWOLSKI R. X 2 , CIOSEK G., MOLENDA E. X 1 - CHOŁYS J. X 6 , KOCUR D. X 5, KOCUR M., PLACHA B. X 4

FC RADZIKOWO - CRiOB 5 : 11
CIEPŁUCH M .X 3 , LEPA M., ZAŁOGA J.X 1 - LENIO P. X 6 , KOZICKI D. X 3 , MIŁOSZEWICZ D. X 2.