Wyniki V kolejka KLO 2014/2015

FC Pilawa-Heatsan dobrze mecz się rozpoczął a już sędzia podyktował dwa wapna i Pilawa szybko musiała odrabiać dwie bramki i zmuszona do atakowania odsłoniła tyły, co skrupulatnie wykorzystał Heatsan. Szybkie ataki były kończone celnymi strzałami Łukasza Górskiego. FC Pilawa zdołała odpowiedzieć dwoma golami.Mecz zakończył się wynikiem 11-2 dla Heatsanu.

Jak można było przewidywać mecz Tunexu z Sensation przyniósł wiele emocji i stał na wysokim poziomie. Tunex bardzo dobrze przygotował się do spotkania i Sensation miało od samego początku problemy z kontrami i szybko straciła dwie bramki. Przez cały mecz Tunex prowadził i do końca dążył do zdobycia trzech oczek. Sensation zdołała w ostatniej chwili strzelić gola i zdobyć jeden punkt. Ostatecznie mecz skończył się sprawiedliwym remisem 9-9.

Mamy pierwszy walkower w 11 edycji naszej ligi a tą ekipą okazała się drużyna CRiOB , tym samym Polmlek zdobył łatwo trzy punkty.

Mecz FC Radzikowo – Bad Boys Kądzielno był kolejnym meczem na szczycie dołu tabeli. Kądzielno gra bardzo dobrze i aktualna lokata w lidze nie jest wykładnikiem możliwości tej drużyny. Obie drużyny miały apetyt na pierwsze punkty w rozgrywkach. Kądzielno przejęło inicjatywę i kontrolowało spotkanie, z każdą chwilą wypracowywało sobie sytuacje bramkowe. Ostatecznie Bad Boys strzeliła siedem bramek a Radzikowo odpowiedziało honorowym trafieniem. Wynik meczu 7-1.

ORŁ – EuroGips został przełożony.

Wyniki V kolejki KLO 2014/15

FC Pilawa – Heatsan 2-11