VIII kolejka KLO

Pierwsze spotkanie było jednostronnym pojedynkiem, w którym grał EuroGips z CRiOB. Rehabilitanci mają trudności z zmobilizowaniem zawodników do gry a to dla gipsiarzy oznaczało nabicie bramek do bilansu i Piotr Moroń nie zmarnował okazji dojścia czołówki tabeli strzelców. Pewna wygrana pozwoli na spokojne przygotowanie się do meczu z liderem.

Ten mecz miał tylko jednego faworyta. Kto obstawiał wynik meczu ORŁ- Bad Boys Kądzielno przecierał oczy ze zdziwienia że Rybacy szybko stracili dwie bramki i to wystarczyło żeby Bad Boysy kontrolowali mecz. Porażka ORŁ była sporą niespodzianką, choć muszę zaznaczyć, że po grze w poprzednich meczach piłkarzy z Kądzielna była kwestią czasu zgranie drużyny i coraz lepsza gra.

Polmlek i Tunex mieli okazję na ustalenie, kto będzie w lepszej sytuacji w rundzie wiosennej i zajmie lepszą lokatę w tabeli. Szybkie akcje i mnóstwo sytuacji bramkowych było ozdobą spotkania. Każda z ekip mogła wygrać zdecydowanie, lecz obaj bramkarze stanęli na wysokości zadania. Pod koniec meczu gdy wydawało się, że Tunex dowiezie dwubramkowe prowadzenie mleczarze zerwali się do odrabiania strat. Jak to się mówi zmarnowane sytuacje się mszczą i Polmlek zdobył dwie bramki, które dały jej ważny punkt.

FC Pilawa- FC Radzikowo ten mecz to pokaz jak można doświadczeniem pokonać młodość. Radzikowo jak zwykle przyzwyczaiło nas że pierwsza zdobywa bramkę i raz prowadzi. Brakuje jej tylko doświadczenia i wiary że z każdym można wygrać a windziarze pokazali co znaczy szanować siły i grać zespołowo. Radzikowo musi szukać punktów w następnej kolejce.

Mecz lidera z v-ce miał pokazać czy zespół Sensation mający zawodników grających w ligach jest w stanie pokonać fantastycznie grających piłkarzy Heatsanu. Drużyna Tomka Pilarczyka pokazała, że można połączyć doświadczenie starszych zawodników z młodością i stanowi nową siłę w lidze. Tym bardziej szkoda, że musimy poczekać do rundy wiosennej na pojedynek tych dwóch drużyn. Heatsan dał walkowera z powodu kontuzji kilku podstawowych zawodników i nie mógł skompletować składu. Sensation miał niedziele prezentów remis, przegrana rybaków i trzy punkty za darmo daje im tytuł mistrza jesieni. W ostatniej kolejce czeka ich mecz kolejki Sensation – EuroGips.

CRiOB - EURO-GIPS 4 : 17

KOSEL M. X 2 , KOZICKI D., WALENDOWSKI R. X 1 - MOROŃ P. X 8 , RYMARZ M. X 4, HAŁY P., POZORSKI I. X 2 PIEŃKOWSKI R. X 1

ORŁ - BAD BOYS KĄDZIELNO 5 : 10

CZERKAWSKI P.,RUDNIK P. X 2 , KUCHCIAK M. X 1 - BODO P. X 4 , KOŁODZIEJSKI D. X 3, FILAROWSKI K. X 2 , MACHCZYNSKI D. X 1