Uwaga!!! Inauguracja KLF - 22 listopada

Uwaga!!! Inauguracja KLF -  22 listopada

Uwaga!!! Inauguracja KLF - 22 listopada

Nie 15 listopada jak wcześniej planowaliśmy a za dwa tygodnie 22 listopada nastąpi inauguracja rozgrywek KLF 2015/2016.

Przesuniecie inauguracji oznacza wydłużenie terminu zgłoszeń do KLF 2015/2016

Drużyny ostatecznie można zgłaszać do soboty 14 listopada, zgłoszenia drużyn po tym terminie nie zostaną przyjęte!

Na dziś tj. 9 listopada w KLF 2015/2016 zagrają: Global Gościno, Lemon, Euro-Gips, Sensation, FC Radzikowo, Bad Boys Kądzielno, ORŁ, Mrówka Oldboy, KALLA, Blue Power.

Ogólne warunki KLF 2015/16
Zespół gra na boisku 4 plus bramkarz
Czas spotkania to 2*18min
I runda system każdy z każdym
Spotkania odbywają się w soboty i niedziele.
Nagrody indywidualne, najlepszy bramkarz,zawodnik,król strzelców,obrońca, osobowość ligi,doświadczony zawodnik.

Wpłaty prosimy zrobić przelewem na konto stowarzyszenia, do 14 listopada!
Zgłoszenia drużyn przyjmują: Krzysztof Maćkula 509337189,Krzysztof Barszczewski 601314639

Ogólne warunki KLF 2015/16 Liczba zgłoszonych zawodników na liście 10 zawodników / organizator przewidział nagrody rzeczowe na 10 osób/ Zespół gra na boisku 4 plus bramkarz Czas spotkania to 2*18min I runda system każdy z każdym II runda dzielimy drużyny na dwie grupy. Grupa A i B, A gra o mistrzostwo I ligi, B gra o mistrzostwo II ligi. Wpisowe 500 zł za dwie rundy. W wpisowym mamy Puchar Ligi KSAPN im. Sebastiana Karpiniuka. Spotkania odbywają się w soboty i niedziele. Koordynator Ligi Krzysztof Barszczewski. Nagrody indywidualne, najlepszy bramkarz,zawodnik,królstrzelców,obrońca, osobowość ligi,doświadczony zawodnik. Dla drużyny pierwszy raz grającej w lidze halowej/ z dziesięciu zgłoszonych zawodników musi być 7 nowych/ wpisowe 200 zł (http://ksapn.futbolowo.pl)
Ogólne warunki KLF 2015/16 Liczba zgłoszonych zawodników na liście 10 zawodników / organizator przewidział nagrody rzeczowe na 10 osób/ Zespół gra na boisku 4 plus bramkarz Czas spotkania to 2*18min I runda system każdy z każdym II runda dzielimy drużyny na dwie grupy. Grupa A i B, A gra o mistrzostwo I ligi, B gra o mistrzostwo II ligi. Wpisowe 500 zł za dwie rundy. W wpisowym mamy Puchar Ligi KSAPN im. Sebastiana Karpiniuka. Spotkania odbywają się w soboty i niedziele. Koordynator Ligi Krzysztof Barszczewski. Nagrody indywidualne, najlepszy bramkarz,zawodnik,królstrzelców,obrońca, osobowość ligi,doświadczony zawodnik. Dla drużyny pierwszy raz grającej w lidze halowej/ z dziesięciu zgłoszonych zawodników musi być 7 nowych/ wpisowe 200 zł Zgłoszenia przyjmowane są na zebraniu organizacyjnym po ostatnim meczu KLO na Orliku przy ul. Makuszyńskiego. Obecność obowiązkowa, będzie omawiana organizacja,sędziowanie,nagrody dla drużyn i zawodników. Więcej informacji udziela Prezes KSAPN Krzysztof Maćkula i Koordynator Ligi KLF Krzysztof Barszczewski. Wpłaty prosimy zrobić przelewem na konto stowarzyszenia, do 10 listopada! Drużyna która nie będzie miała potwierdzenia wpłaty na I kolejce otrzyma walkowera. Organizatorzy KLF wprowadzają dyżury drużyny, raz na rundę drużyna wyznaczy osobę do pomocy w organizacji kolejki. Obecność obowiązkowa na zebraniu. (http://ksapn.futbolowo.pl)