Repro Service Pol zwycięzcą III BAŁTYCKICH MISTRZOSTW POMORZA w FUTSALU

III BAŁTYCKIE MISTRZOSTWA POMORZA w FUTSALU BALTIC CUP 2017

7-8 stycznia na hali w Dźwirzynie i Mrzeżynie odbył się turniej piłki nożnej dla dorosłych i dzieci. Kołobrzeskie Stowarzyszenie Amatorskiej Piłki Nożnej, Radzikowskie Stowarzyszenie Oświatowe, Gmina Kołobrzeg i Gmina Trzebiatów byli organizatorami a całą imprezę przygotowali Krzysztof Maćkula i Kamil Twarzyński.Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim osobą i firmą za pomoc w przygotowaniu turnieju. Szczególne podziękowania należą się dla: Krzysztof Maćkula, Łukasz Krymowski,Krzysztof Barszczewski, Jarosław Budziński, Adam Kuster, Michał Derkowski,Jacek Domański, Janusz Fajczak, Rafał Styczyński,Arkadiusz Głąbik i Katarzyna Świecka. Szczególne podziękowania dla firm: Vimobilia,Błysk,Kołobrzeska Szkoła Tekwondo,Pasmateria Roma, Restauracja Fanaberia.

Repro Service Pol Kamień Pomorski został mistrzem trzeciej edycji Mistrzostw Pomorza w Futsalu. Na drugim stopniu podium uplasowała się drużyna Lemon Kołobrzeg, a na trzecim Intermarche Rega Trzebiatów.

25 zespołów z całego województwa wzięło udział w dwudniowych mistrzostwach, które rozegrane zostały już po raz trzec. W meczu o trzecie miejsce spotkały się zespoły Intermarche Regi Trzebiatów i Globalu Gościno. Zawodnicy z Trzebiatowa nie zostawili złudzeń, kto zasługuje na brązowy medal, zdecydowanie wygrywając 3:0. Repro Service Pol Kamień Pomorski i Lemon Kołobrzeg spotkały się w Wielkim Finale. Mecz zakończył się zwycięstwem 2:0 dla drużyny z Kamienia Pomorskiego.

Organizatorzy zawodów przyznali również nagrody indywidualne: najlepszym obrońcą został wybrany Jakub Szcześniak (Global Gościno),Nagrodę ufundowała Firma Prosal dla najlepszego bramkarza– Patryk Uznański (Lemon), najlepszym zawodnikiem meczu finałowego został uznany Adrian Kapczyński – Repro Service Pol a nagrodę ufundował Tomasz Królikowski, a najlepszym zawodnikiem całego turnieju Bartek Korzeniowski również z drużyny mistrzów nagrodę ufundował Krzysztof Maćkula. Królem strzelców z 12 trafieniami na koncie został Jarosław Jarecki z Intermarche Regi Trzebiatów.