Ogłoszenie KSAPN!!!

W związku z rozpoczęciem się sezonu komunijnego Zarząd KSAPN zwraca się z zapytaniem (do kapitanów drużyn grających w rozgrywkach KLO) odnośnie terminarza rozgrywek (tj. odbycia się trzech kolejnych kolejek).
Czy trzy następne niedzielne kolejki tj. kolejki nr 13 - zaplanowana na 10 maj, 14 - zaplanowana na 17 maj i 15 - zaplanowana na 24 maj powinny być odwołane i tym samym sezon KLO zakończymy 5 lipca, czy też mecze powinny być rozegrane w soboty tj. 9 maj, 16 maj i 23 maj wtedy koniec rozgrywek planowany będzie na 14 czerwca, czy tez inne trzecia rozwiązanie (3 następne kolejki odwołane a potem gramy sobota-niedziela i kończymy w pierwotnym terminie czyli 14 czerwiec).

Odpowiedzi i sugestie prosimy kierować bezpośrednio do Prezesa Krzysztofa Maćkuli albo do Krzysztofa Barszczewskiego do najbliższej środy 6 maja