LISTY ZAWODNIKÓW!!!

Przypominamy, że wraz z rozegraniem III kolejki KLF w dniu 14 grudnia mija termin zdania pełnej listy zawodników reprezentujących daną drużynę. W/g regulaminu w pkt 1 w podpunkcie 2 ( Do III kolejki można zmieniać zawodników na listach. Po rozegraniu trzech kolejek zawodnik reprezentuje tylko i wyłącznie jedną drużynę zgłoszoną do rozgrywek. Zakazuje się gry zawodnika w kilku zespołach), dlatego czekamy do niedzieli na pełne listy max 15 zawodników.

Pełna lista zawodników grających w danej drużynie będzie dostępna na stronie ksapn.futbolowo, jeśli drużyna nie zda pełnej listy przed meczami IV kolejki albo w IV kolejce wystąpi w niej nieuprawnionym zawodnik nie będący na liście to drużynie przeciwnej będzie przysługiwał z automatu walkower w stosunku 3:0.