Letnia Liga Orlika

Letnia Liga Letnia

Ruszyła Liga Letnia KSAPN na orliku przy ul. Makuszyńskiego. Do zmagań przystąpiły drużyny:Tunex aktualny mistrz, Amator, Vimobilia i KSAPN. System gry każdy z każdym po 30 min, w trzech kolejkach wyłoni mistrza Ligi 2015. O kolejności w tabeli decyduje bilans bramkowy, następnie strzelone bramki. Cztery mocne ekipy pokazały dobry kawałek piłki i można powiedzieć, że 9 sierpnia będzie jeszcze lepiej. Amator na początek sprawdził Vimobilie, która pierwszy raz gra oficjalnie zagrała na orliku. Dotychczas grała na hali w KLF z dużym powodzeniem. Po dobrym początku i prowadzeniu 1-0, odpuścili Amatorowi a to wystarczyło dla doświadczonej ekipy do szybkiego odrobienie strat i wypunktowania beniaminka ligi. Następnie remis z KSAPN i przegrana z Tunexem jedną bramką jest małym niedosytem po bardzo dobrej grze drużyny Vimobilia. Jak to powiedział klasyk ligi wynik nie odzwierciedlał gry drużyny. Amator pokonał Tunex a następnie nieoczekiwanie poległ z KSAPN i ma 6 oczek jak Tunex. KSAPN ma 4 pkt a Vimobilia 1. Druga kolejka przyniesie wiele emocji i na pewno żadna drużyna nie jest na straconej pozycji. Zapraszamy 9 sierpnia zapraszamy na ORLIK Szkoły Podstawowej nr 6.

Wyniki I kolejki LLO

AMATOR- KSAPN 1-3