II Wieczorny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kołobrzeg

W niedzielny wieczór na Orliku w Budzistowie odbył się turniej piłkarski. Na mecze stawiły się drużyny: FC Pilawa, ORŁ, Sensation, Tunex, FC Radzikowo, Bad Boys Kądzielno i Heatsan. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których grał każdy z każdym. Pierwsze dwa miejsca dawały awans do gry o finał. Najlepszą drużyną turnieju została ekipa FC Pilawy, pokonując w finale ORŁ w rzutach karnych 3-1. Były to drugie karne tej drużyny. W meczu o finał grali z Sensation i wygrali 4-3. Zawodnicy Sensation przystępowali do drugiej rundy w osłabieniu po dwóch kontuzjach swoich kolegów. Grając w osłabieniu przegrali z zwycięzcą turnieju, ale już o trzecie miejsce ostatnimi siłami wygrali z FC Radzikowo 3-1. ORŁ w spotkaniu o finał pokonali FC Radzikowo 1-0.W finale po zaciętym meczu buło 0-0 a w karnych ulegli FC Pilawie 3-1. W trakcie spotkań można było skosztować kiełbaski z grilla przygotowanej przez organizatorów Rafała Łaseckiego i Pań Katarzyny Świeckiej oraz Rubiny Kosmali. Panowała świetna atmosfera pomimo deszczu na końcowe mecze. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Placha Bartosz zdobywca 5 goli/Sensation/, obrońcą Marcin Piwowarczyk/ORŁ/ a bramkarzem Harendarczyk Przemek / FC Pilawa/.W imieniu organizatorów turnieju Urzędu Gminy Kołobrzeg oraz Kołobrzeskiego Stowarzyszenia Amatorskiej Piłki Nożnej, dziękujemy za udział w turnieju i zapraszamy do uczestniczenia w następnych zawodach.

Zwycięzcy turnieju drużyna FC Pilawa

skład:

BUDZIŃSKI JAROSŁAW – KAPITAN, HARENDARCZYK PRZEMYSŁAW, SZCZEPAŃSKI JAROSŁAW, GRONKIEWICZ GRZEGORZ, JANICKI DAMIAN, PREWĘCKI TOMASZ, KUBIK GRZEGORZ, ZAKRZEWSKI RAFAŁ, CHAŻYŃSKI MATEUSZ.

Wyniki spotkań

FC Radzikowo – Heatsan 1-0 Tunex- FC Pilawa 0-1