II kolejka LLO

Za nami II kolejka LLO organizowanej przez KSAPN. W pierwszym spotkaniu kolejki do meczu przystąpiły drużyny Tunexu i FC Pilawy.

Drużyna Sensation miała nadzieje na dobry występ Pilawy i że drużyna Tunex straci punkty. Początek wskazywał na wyrównany mecz.

Obie drużyny grały ostrożnie, szanując piłkę oraz starając się nie stracić kontroli nad spotkaniem. Tunex mając w swojej drużynie najlepszego zawodnika ligi KLO Jarka Urbańczyka, Daniela Kocura, Pawła Lenia oraz Arka Brańskiego mógł się spodziewać strzelenia dużo bramek

FC Pilawa postawiła na obronę i grała z kontry. Dla Tunexu strzelali - Grząkowski Mateusz 3, Urbańczyk Jarek 3, Czaplewski Bronisław 1, Kanarek Adrian 1, Lenio Paweł 2 a honorową bramkę zdobył Zakrzewski Rafał.

Wynik 10-1 mógłby wskazywać na jednostronne spotkanie, lecz FC Pilawa zagrała ambitnie i miała wiele okazji do zdobycia gola, lecz Daniel Smoląg pewnie bronił w bramce w Tunexu

Do drugiego spotkania drużyna Sensation przystępowała z chęcią zdobycia dużo bramek i łatwych trzech oczek. Początek wskazywał na łatwe zwycięstwo Sensation, po zdobyciu bramek przez Bartosza Plachy i Mariusza Dobrackiego.

Drugą połowę ORŁ zaczęła pewnie ruszając do ataku na bramkę Krzysztofa Barszczewskiego. Kiko szybko zdobył bramkę, przejmując kontrolę rybacy poczuli, że mogą to spotkanie wygrać. Przy jednej z kontr Daniel Pełczyński przelobował bramkarza rybaków i podwyższył wynik na 3-1. ORŁ dążyła do zdobycia, groźnie atakując strzelając na 3-2 ale po chwili Daniel Niedzielski strzelił i podwyższył prowadzenie na 4-2. Kiko znowu dał nadzieje na dogonienie strzelają trzecią bramkę dla swej drużyny. Rybacy przeważali w końcówce i mieli kilka setek. Szybkie wyprowadzenie piłki przez Daniela Pełczyńskiego i Miłosz Jarek strzelił decydującą bramkę meczu. Rybacy natychmiast strzelili czwartą bramkę, lecz zabrakło czasu na wyrównującego gola. Żółtą kartką został ukarany Krzysztof Maćkula.

III kolejka wyłoni mistrza ligi. Warunkiem jest zwycięstwo Tunexu z Sensation.

Zapraszamy na Orlika w Budzistowie

ORŁ - FC Pilawa 17.00