GLOBAL GOŚCINO Z SUPER PUCHAREM LIGI

7 lutego został rozegrany Super Puchar Ligi KLF 2016 w Szkole Podstawowej nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu- Radzikowie. W turnieju wzięły udział 4 drużyny naszej ligi: Euro-Gips, Vimobilia, ORŁ oraz Global Gościno.

Mecze rozgrywane były 2x7 minut.

Pierwszy mecz rozegrały drużyny Global Gościno - ORŁ (2:0) , Vimobilia - Euro-Gips (1:6), Global - Vimobilia (2:1), ORŁ - Euro Gips (3:4), ORŁ - Vimobilia (0:3).

Ostatni decydujący mecz został rozegrany pomiędzy Global - Euro Gips, który po zaciętej walce dał przewagę Globalowi kończąc się wynikiem 3:2.

Po bardzo wyrównanych spotkaniach piłkarze ORŁ zakończyli turniej na IV miejscu, Vimobilia po jednym zwycięstwie zdobyła III miejsce,  a II miejsce wywalczył zespół Euro- Euro-gips zwyciężając dwukrotnie, I miejsce zdobywając jednocześnie Super puchar z maksymalną ilością punktów zdobyła drużyna Global Gościno w składzie (Stanik B, Słoboda M, Papież D, Stachowiak P, Rychlica Ł, Szcześniak J, Zalewski A, Kułakowski P, Niczke P).

Spotkania sędziowali: Krzysztof Mikołajczyk oraz Piotr Woźniak.

Prezes KSAPN Krzysztof Maćkula przedstawił nowego członka zarządu stowarzyszenia Natalię Kulawińską, która będzie zajmować się relacjami z ligi i pozostałych zmaganiach piłkarskich oraz zgłoszeniami drużyn