Amator mistrzem LLO 2015

III Kolejka Letniej Ligi Orlika

Za nami ostatnia kolejka rozgrywek wakacyjnych na orliku. System każdy z każdym jednego dnia, w trzech odsłonach spodobał się graczom i na pewno stowarzyszenie będzie kontynuować taką formę w następne wakacje. Pierwsze spotkanie miało decydujące znaczenie o pierwszym miejscu. Tunex miał trzy punkty przewagi nad Amatorem, wystarczył remis do powtórzenia sukcesu z przed roku. Lecz Amator wygrał 2-0 po dobrej grze obu ekip. Jak się okazało pewnie zainkasował komplet oczek w pozostałych spotkaniach. Vimobilia osłabiona brakiem podstawowych zawodników/ Kotwica II/, stawiała ciężkie warunki swoim rywalom. Ksapn wzmocniony zagrał pewnie i agresywnie, ale to pozwoliło na zdobycie trzech oczek. Cieszy dobry poziom i zaangażowanie zawodników, prze ligą która rusza 13 września. Organizatorzy dziękują bardzo kibicom Vimobili i Amatora za żywiołowy doping swoich drużyn. Duże uznanie dla wszystkich którzy poświęcili słoneczne niedziele i chcieli zagrać w lidze. Zapraszamy do turniej organizowanych przez KSAPN.

Zwycięzcami ligi została drużyna AMATOR, drugie miejsce TUNEX, trzecie VIMOBILIA i czwarte KSAPN.

Wyniki III kolejki LLO

TUNEX- AMATOR 0-2