Wyniki i tabela I kolejki KLF 23.11.2014

Kołobrzeska Liga Futsalu 2014/15

I kolejka KLF odbyła się na hali sportowej SP6 w Radzikowie. Na inauguracje ligi przybyli Prezydent Kołobrzegu Janusz Gromek, Honorowy Prezes KSAPN Paweł Maciejewski i zarząd KSAPN. Do pierwszego meczu XI edycji ligi stanęły drużyny Lemon i FC Pilawa. Pilawa mimo braku jednego zawodnika staneła do meczu w czwórkę z aktualnym mistrzem ligi. Mecz można nazwać grę do jednej bramki ale chwała zawodnikom Pilawy za wolę walki i chęć do gry.

EuroGips po nienajlepszej rundzie na orliku zmobilizowała swoich zawodników i stawiła się w komplecie na hali przeciwko Moli Gościno. Nowa drużyna stwarzała dużo sytuacji podbramkowych. Wzajemna wymiana ciosów oraz gra do końca obu ekip pokazała, że halówka jest atrakcyjna dla kibica. Takie mecze miło się ogląda zwłaszcza jak pada wiele goli. Remis był sprawiedliwy i można się spodziewać jeszcze lepszej gry obu ekip w następnych meczach.

Rybacy wystawili dwie drużyny do ligi, pierwsza ekipa ORŁ podejmowała Bad Boys Kądzielno. Szybkie prowadzenie oraz pewne utrzymywanie się przy piłce rybaków spowodowało rozluźnienie przy prowadzeniu 4-1.Kądzielno stopniowo odrabiało straty i doprowadziło do remisu, choć w ostatniej akcji mogli zdobyć zwycięskiego gola, ale remis pogodził dwie drużyny.

Druga drużyna ORŁ podjęła Aquatice Górawino. Spotkanie pokazało jak można szybko stracić bramkę i odpowiedzieć efektowna akcją zakończoną golem. Można powiedzieć, że nikt z obu drużyn nie stawiał na remis i był pewien trzech oczek. Mecz był zacięty i pełen emocji do ostatniej sekundy. Remis pogodził obie ekipy i w następnej kolejce zobaczymy, która drużyna ORŁ zainkasuje trzy oczka albo jedno.

Nikt się nie spodziewał takiego licznego składu FC Radzikowa przeciwko Sensation. Po nieudanej fazie jesiennej KLO, Radzikowo chciało udowodnić, że na hali pokaże kawał dobrego futbolu. Początek był wyrównany i ciężko było wskazywać przewagę jednej drużyny. Po zdobyciu bramki przez Sensation Radzikowo ruszyło do ataku.Po kontrze Sensation, bramkarz Radzikowa faulował poza polem karnym wychodzącego na czystą sytuację bramkową, za co dostał czerwoną kartkę. Sensation wykorzystała sytuację i łatwo pokonała rywala.

Olimp 3 – Heatsan 0-3 walkower

Dziękuje bardzo Panu Andrzejowi Haraj za udostępnienie hali dla naszej ligi. Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony postawą i zachowaniem zawodników na meczach. Dziękuję za emocję i super grę oraz kibicowanie na hali.

LEMON : FC PILAWA 24 : 1

LEMON - SIUCIAK KRZYSZTOF , SIUCIAK ARIEL X 5 , WYSMUŁEK JACEK, WÓJCIK PAWEŁ , CHOŁYS JACEK X 3 ,KOCUR DANIEL X 2, KOCUR MARCIN X 14,
FC PILAWA - ZAKRZEWSKI RAFAŁ X 1, PREWĘCKI TOMASZ, CHAŻYŃSKI MATEUSZ, JANICKI DAMIAN,HARENDARCZYK PRZEMEK

EURO-GIPS : MOLI GOŚCINO 6 : 6

EURO-GIPS - KONARSKI SŁAWOMIR X 1, SKOK MARIUSZ X 2, MOROŃ PIOTR X 1, DUBIELA PIOTR X 1(ŻÓŁTA KARTKA),MIELCZAREK BARTOSZ, SŁOWIK ZBIGNIEW, PIEŃKOWSKI REMIGIUSZ X 1, POZORSKI IRENEUSZ, RYMARZ MARIUSZ, DUDZIAK ADAM, JERMAKOWICZ MARCIN.

BAD BOYS KĄDZIELNO : ORŁ 4 : 4

BAD BOYS KĄDZIELNO - FILAROWSKI STEFAN , KOŁODZIEJSKI SEBASTIAN, ŁOMAŃSKI MICHAŁ, MACHCZYŃSK DANIEL, KOŁODZIEJSKI DAMIAN, BODO PAWEŁ.
ORŁ - CIEŚLICZKA KRZYSZTOF, SAWKA MATEUSZ X 2 (ŻÓŁTA KARTKA),BOROK KACPER,SAWKA PAWEŁ X 1,RUDNIK PAWEŁ,KANONOWICZ ŁUKASZ,GRABOWSKI BARTOSZ X 1, KUCHCIAK MAREK, SALICKI PIOTR.

HEATSAN : DAREX-OLIMP 3 3 : 0 WALKOWER

AQUATICA GORAWINO : ORŁ 2 6 : 6

AQUATICA GORAWINO - KUSTER GRZEGORZ, MOSKWA ADRIAN X 1 ,BARANKIEWICZ PATRYK ,BARANKIEWICZ KONRAD, SZAREJKO HENRYK, LISEK RAFAŁ X 2, WOSINIAK HUBERT X 1 (ŻÓŁTA KARTKA),KUŹMA KAMIL, BLUTKE BŁAŻEJ, BIAŁAS MATEUSZ X 2.
ORŁ 2 - JABŁOŃSKI MACIEJ, CZERKAWSKI MICHAŁ, CZERKAWSKI PIOTR, DANIELAK MACIEJ, PIWOWARSKI MARCIN, KARPIŃSKI MARCIN X 5,GOŚCINIAK TOMASZ X 1, GOŚCINIAK BARTOSZ, SKROBOT KAMIL ,HAŁY GRZEGORZ, SKOCZEK FILIP (ŻÓŁTA KARTKA)

SENSATION : FC RADZIKOWO 7 : 1

SENSATION - BARSZCZEWSKI KRZYSZTOF,MAĆKULA KRZYSZTOF X 1, RAFAŁKO MICHAŁ, DOBRACKI MARIUSZ, NIEDZIELSKI DANIEL X 1,CIEPŁUCH MATEUSZ X 1, SERKIS DARIUSZ X 1, MIROSZ SEBASTIAN, PEŁCZYŃSKI DANIEL X 3.
FC RADZIKOWO - STĘPIEŃ OSKAR, ROMANOWICZ MATEUSZ, KULAWIŃSKI JAROSŁAW (CZERWONA KARTKA ),KUCHCZYŃSKI DAMIAN,LEPA MARCIN, BUJAK PIOTR, OZOROWSKI ADRIAN, MIELCZAREK MACIEJ, SIKORSKI AREK, PIETRZAK PRZEMYSŁAW, KARGUL MICHAŁ, ZAŁOGA JAKUB X 1, GAWQROŃSKI KRZYSZTOF, KAMIŃSKI HENRYK ,REWERS MIŁOSZ.