I Kołobrzeski Piknik Sportowy - X lecie KSAPN

Za nami I kołobrzeski piknik sportowy oraz obchody X-lecia Kołobrzeskiego Stowarzyszenia Amatorskiej Piłki Nożnej. Impreza została zorganizowana wspólnymi siłami kołobrzeskich klubów sportowych - KSAPN-u, Akademii Piłkarskiej Kotwica, Ogniska Pracy Pozaszkolnej, UKS Zapasy, Szczerek Fight Team i odbywała się na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka. Podczas pierwszego Kołobrzeskiego Pikniku Sportowego odbyło się wiele atrakcji (m.in. mecz piłkarski KSAPN - Amator Kołobrzeg oraz mecz juniorów AP Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino, w którym młodzi piłkarze zdobyli mistrzostwo Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych, konkurencje sportowe i sprawnościowe przygotowane przez kołobrzeskie kluby sportowe), które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ze strony kołobrzeżan. Podczas pikniku kołobrzescy harcerze prowadzili zbiórkę funduszy dla dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego "Okruszek" w Kołobrzegu. W sumie uzbierano kwotę 4307,30 zł. Organizatorzy I Kołobrzeskiego Pikniku Sportowego chcieliby serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom i osobom, które pomogły przy organizacji tego pikniku oraz sponsorom, w szczególności Zakładom Mięsnym p. Stokłosy za ufundowanie kiełbasek na rzecz zbiórki dla ośrodka "Okruszek".

GALERIA ZDJĘĆ Z I KOŁOBRZESKIEGO PIKNIKA SPORTOWEGO TUTAJ