OŚWIADCZENIA

Oświadczenie zawodnika drużyny……………………..

dotyczącego udziału w turnieju.

Ja niżej podpisany legitymującym się dokumentem tożsamości oświadczam o wzięciu udziału w III BAŁTYCKICH MISTRZOSTWACH POMORZA w FUTSALU DŹWIRZYNO/MRZEŻYNO 7-8 stycznia 2017, na własną odpowiedzialność i nie będę wnosić żadnych roszczeń w stosunku do organizatorów imprezy w razie zaistnienia zdarzeń losowych podczas trwania imprezy. Jednocześnie oświadczam, że znany jest mi Regulamin Turnieju.

Regulamin turnieju.

1. Na terenie obiektu sportowego na którym odbywa się turniej obowiązuje zakaz spożywania

alkoholu, palenia tytoniu, używania e-papierosów oraz innych zakazanych używek.

2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni i obiekcie sportowym.

3. Vouchery za zajęte I-III miejsce są do wykorzystania w Sklepie sportowym AUT. Można tylko wykorzystać na zakupy bez możliwości odebrania gotówki. Płatnikiem nagrody jest KSAPN i stowarzyszenie posiada fakturę za nagrody.

4. Uczestnicy otrzymają wodę.

5. Zupa, kanapki, ciasto, kawa jest odpłatna, cała suma zostanie przekazana na rzecz chorego dziecka.

lp

Imię

Nazwisko

Nr dowodu