VIMOBILIA TRZEBIATÓW Z PUCHAREM LIGI (aktualizacja)

Drużyna Vimobili Trzebiatów została zwycięzcą Pucharu Ligi im. Sebastiana Karpiniuka w finale 6:3 pokonała drugi zespół Organizacji Rybaków Łodziowych

Trzecia lokata przypadła pierwszej drużynie ORŁ

Wyniki spotkań:

Puchar Ligi KSAPN im. Sebastiana Karpiniuka

W uroczystym otwarciu turnieju wzięło udział wielu przyjaciół Sebastiana Karpiniuka, Poseł RP Marek Hok, Członek Zarządu Województwa Zachodniopolskiego Anna Mieczkowska, V-ce Starosta Powiatu Helena Rudzis-Gruchała, Radny Miasta, Vice Prezes Radzikowskiego Stowarzyszenia Radzikowskiego Wiesław Parus, Mirosław Tesikowski, Trener OPP Dariusz Cholka oraz specjalny gość Marek Karpiniuk. Trzynaście drużyn stawiło się do gry o Puchar Ligi KSAPN, coroczny turniej zmobilizował drużyny ligi KLF oraz Termex Mrówka z Trzebiatowa. Gościnnie zaprezentowała się ambitna drużyna Media Kołobrzeg. Drużyny grały pierwszy etap w czterech grupach, z których przechodziły po dwie ekipy do fazy pucharowej. Turniej rządzi się swoimi prawami i drużyny stawiane na pozycji dawców punktów i bramek zawsze robią niespodzianki. Organizacja Rybaków Łodziowych I i II pokazali, że nawet przychodząc na styk mają siłę na cały turniej. Pewniakami do pudła byli: Lemon, Euro-Gips, Vimobilia i Termex Mrówka. Rybacy wyeliminowali Termex, Lemon pokonał Euro-Gips, Vimobilia pokonała Bed Boys Kądzielno. O Finał walczyła ORŁII z Lemonem i Vimobilia z ORŁ. Kibice wskazywali finał Lemon – Vimobilia a pewne było, że trzecie miejsce przypadnie sponsorowi ORŁ. Vimobilia po wyrównanym półfinale pokonała ORŁ. Drugi półfinał pokazał, że tabela KLF nijak ma się do turnieju. Pewna drużyna Lemona została szybko sprowadzona na ziemie i musiała cały czas gonić wynik i ku zaskoczeni kibiców Rybacy pewnie pokonali mistrzów ligi. ORŁ pokazał jak się kibicuje kolegom i hala żyła dopingiem. W imieniu zarządu KSAPN i wszystkich zawodników biorących udział w pucharze oraz naszych gości, jesteśmy rozczarowani postawą drużyny Lemon. Potępiamy zachowanie aktualnego mistrza ligi, nie wyjście na mecz o trzecie miejsce jest brakiem szacunku do rywala i wartości, jakie chcemy propagować w sporcie. Vimobilia zdobywając swoją pierwszą koronę w bardzo wyrównanym finale z Orł II pokazała wszystkie walory mistrza. Szacunek dla rywala, fair play, walka o każdą piłkę, życzymy sobie wszyscy jak najwięcej takich meczy! Wielki szacunek dla Media Kołobrzeg mimo zaszczytnego 13 miejsca, zostali do końca i brali czynny udział w kibicowaniu.Gorący doping fanek Vimobili roznosił się na hali, co pewnie pomogło po walentynkach wykrzesać resztkę sił na finale, za co serdecznie dziękujemy. Wyróżnienia indywidualne i dla najlepszej trójki turnieju wręczał v-ce Prezydent Jacek Woźniak, v-ce Prezes Radzikowskiego Stowarzyszenia Oświatowego i Radny Miasta Kołobrzeg Wiesław Parus oraz Marek Karpiniuk tata tragicznie zmarłego Sebastiana Karpiniuka. Najlepszym bramkarzem został Jakub Pawlina z Media Kołobrzeg, najwięcej bramek zdobył Mateusz Marciniak, a najlepszym zawodnikiem pucharu ligi został Piotr Łupkowski z Vimobili. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział zawodach.

Do zobaczenia za rok a Vimobilia na inauguracje ligi KLF2015/16 zagra z mistrzem KLF o super puchar KSAPN.