KLO 2014/215 ustalenia -aktualizacja

Kołobrzeska Liga Orlika 2014/2015

I kolejka KLO 2014/2015 zostanie rozegrana 14 września.

Terminarz i pary gier zostaną ogłoszone 8 września, godziny i kolejność uzależniona jest od ilości zgłoszonych drużyn.

WAŻNE!

Do 6 września czekamy na wpłatę wpisowego (koniecznie na konto stowarzyszenia: dane tutaj) oraz listę zawodników -  maksymalnie 18 zawodników na liście, jest to bezwzględny warunek przystąpieniem do ligi inaczej niedopuszczenie do rozgrywek.. Traktujemy drużyny, piłkarzy i sponsorów poważnie i oczekujemy tego samego od nich.

Listę zawodników a tym samym kartę zgłoszeniową można wysłać na adres: rappek@interia.pl lub  wypełnić i zdać ją na ręce Zarządu do dnia 06.09.2014

Kartę można ściągnąć stąd

Euro-Gips  jako mistrz ligi 2013/1014 jest zwolniony z wpisowego, musi tylko złożyć listę zawodników.

Staramy się podnieść poziom i atrakcyjność ligi dlatego prosimy o przestrzeganie zasad które razem ustaliliśmy, zapraszamy do gry w KLO.