Już 15 listopada rusza KLF 2015/2016 (ogólne warunki)

Kołobrzeska Liga Futsalu 2015/16

Kołobrzeskie Stowarzyszenie Amatorskiej Piłki Nożnej organizuje XII edycję ligi piłki halowej KLF. Rozgrywki odbywają się na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 im.Janusza Korczaka w Kołobrzegu-Radzikowie.

Ogólne warunki KLF 2015/16

1. Liczba zgłoszonych zawodników na liście 10 zawodników / organizator przewidział nagrody rzeczowe na 10 osób/
  2. Zespół gra na boisku 4 plus bramkarz
  3. Czas spotkania to 2*18min
  4. I runda system każdy z każdym
  5. II runda dzielimy drużyny na dwie grupy. Grupa A i B, A gra o mistrzostwo I ligi, B gra o mistrzostwo II ligi.
  6. Wpisowe 500 zł za dwie rundy. W wpisowym mamy Puchar Ligi KSAPN im. Sebastiana Karpiniuka.
  7. Spotkania odbywają się w soboty i niedziele.
  8. Koordynator Ligi Krzysztof Barszczewski.
  9. Nagrody indywidualne, najlepszy bramkarz,zawodnik,królstrzelców,obrońca, osobowość ligi,doświadczony zawodnik.
  10. Dla drużyny pierwszy raz grającej w lidze halowej/ z dziesięciu zgłoszonych zawodników musi być 7 nowych/ wpisowe 200 zł

Zgłoszenia przyjmowane są na zebraniu organizacyjnym po ostatnim meczu KLO na Orliku przy ul. Makuszyńskiego. Obecność obowiązkowa, będzie omawiana organizacja,sędziowanie,nagrody dla drużyn i zawodników. Więcej informacji udziela Prezes KSAPN Krzysztof Maćkula i Koordynator Ligi KLF Krzysztof Barszczewski. Wpłaty prosimy zrobić przelewem na konto stowarzyszenia, do 10 listopada! Drużyna która nie będzie miała potwierdzenia wpłaty na I kolejce otrzyma walkowera. Organizatorzy KLF wprowadzają dyżury drużyny, raz na rundę drużyna wyznaczy osobę do pomocy w organizacji kolejki. Obecność obowiązkowa na zebraniu.

Terminarz Turniej KSAPN 2015/16

1. 15 listopada I kolejka KLF
  2. 9-10 stycznia 2016 WOŚP
  3. 30 stycznia II Halowy Turniej Futsalu o Puchar Gazety Kołobrzeskiej